تبلیغات
....وب بزرگ کامپیوتر ها در حال بارگذاری صبور باشید

     همین امروز در Teobux ثبت نام کنید!

مرجع دانلود نرم افزار رایگان ،کسب درامد،افزایش بازدید رایگان واقعی - CellScope و تبدیل گوشی آیفون به میکروسکوپ (بزرگنمایی عجیب عکس ها)
CellScope و تبدیل گوشی آیفون به میکروسکوپ (بزرگنمایی عجیب عکس ها)

CellScope ابزاری خلاقانه برای تبدیل موبایل به میکروسکوپ!

CellScope ابزاری خلاقانه برای تبدیل موبایل به میکروسکوپ! عکس

به گفته محققان آمریکایی، تلفن همراه هوشمند متصل به بزرگنمایی اپتیک می تواند به عنوان میکروسکوپ تشخیصی برای کشورهای فقیر و در حال توسعه مورد استفاده قرار بگیرد. میکروسکوپ ابداعی محققان مهندسی زیستی دانشگاه کالیفرنیا که CellScope نام دارد، وضوح تصویری بسیار بالایی را در محیط خارج از آزمایشگاه در اختیار محققان قرار می دهد.

این میکروسکوپ نسبتا ساده که با استفاده از یک تلفن همراه هوشمند ساخته می شود، در ابتدا با هدف استفاده در کشورهای در حال توسعه به عنوان یک ابزار تشخیصی برای بیماری های مختلف طراحی شده بود، اما از این دستگاه هم اکنون به عنوان یک ابزار کمک آموزشی در مدارس نیز استفاده می شود.

محققان در حال آزمایش میکروسکوپ CellScope با اهداف آموزشی در مدارس و موزه ها هستند.

تصاویر میکروسکوپی به صورت لحظه‌یی بر روی صفحه لمسی تلفن همراه هوشمند به نمایش در می آید و به طور همزمان توسط چند نفر قابل مشاهده است که می تواند در کلاس درس باعث تعامل بیشتر دانش آموزان با معلم شود.

دانش آموزان یکی از مدارس سانفرانسیسکو در طرح توسعه آموزشی میکروسکوپ – تلفن همراه CellScope مشارکت کرده و در طول برنامه یک ساله موسوم به Micro:Macro، اقدام به تهیه تصاویر میکروسکوپیک و ماکروسکوپیک از اشیاء موجود در منزل، باغ، پارک و زمین بازی کردند.

منبع : اخبار گجتی وروز دنیا

 

iMicroscope v1.0 for iPhone and iPod Touch



با این برنامه می توانید اشیا ریز را با بهترین کیفیت مشاهده کنید و اگر بخواهید می توانید از آنها در آن حالت عکس بیاندازید . همچنین قابلیت بزرگنمایی های مختلف نیز دارد به عنوان مثال شما می توانید ۴۰x را انتخاب کنید که تصویر شی را ۴۰ برار می کند و وقتی تصویر نشان داده شد با نواری که دارد می توانید زوم را عقب و جلو کنید .در کل تصویری مانند همان چیزی که با چشم میبینید به شما نشان میدهد(با همان کیفیت)


(Size: 20.06 MB)

دانلود از اینجا



كلمات كلیدی : بزرگنمایی عجیب عکس ها ، تبدیل گوشی آیفون به میکروسکوپ ،