تبلیغات
....وب بزرگ کامپیوتر ها در حال بارگذاری صبور باشید

     همین امروز در Teobux ثبت نام کنید!

مرجع دانلود نرم افزار رایگان ،کسب درامد،افزایش بازدید رایگان واقعی - چگونه گوشی اندرویدی خود را به موشواره بی‌سیم تبدیل کنیم؟
چگونه گوشی اندرویدی خود را به موشواره بی‌سیم تبدیل کنیم؟

فارنت: کار با لپ‌تاپ همیشه راحت نیست، مخصوصا اینکه اگر قصد داشته باشید به جای موشواره از صفحه لمسی کوچک موجود بر روی لپ‌تاپ یا همان تاچ پد استفاده کنید اما ما قصد معرفی ابزاری را داریم که به نظر می‌رسد برای راحتی بیشتر شما کارایی داشته باشد.

اگر شما یک لپ‌تاپ و یک گوشی هوشمند اندرویدی داشته باشید می‌توانید از برنامه‌ای به نام WiFi Mouse استفاده کنید و گوشی هوشمند اندرویدی خود را به یک موشواره بی‌سیم تبدیل کنید.

wifi_mouse_Android_Phone

این برنامه از طریق وای‌فای گوشی را به لپ‌تاپ متصل می‌کند و صفحه نمایش گوشی به یک تاچ‌پد و در واقع به موشواره شما تبدیل خواهد شد و با استفاده از رابط کاربری این برنامه، کلیک چپ، راست کلیک، کلیک وسط و پیمایش صفحه به خوبی و راحتی انجام خواهد شد.

Android-phone-mouse

اگر چه این ابزار هم نتیجه‌‌ای تقریبا مشابه با ترک پد دراختیار شما قرار می‌دهد اما الان موشواره‌ای طبیعی‌تر و خوش‌ شکل‌تر دراختیار دارید. با استفاده از این برنامه علاوه بر اینکه می‌توانید مانند یک موشواره بی‌سیم با فاصله‌ای بیشتر با لپ‌تاپ خود با آن کار کنید در مواقعی که قصد مسافرت و بردن لپ‌تاپ خود به بیرون از خانه را دارید و نمی‌خواهید وسایل اضافی مانند موشواره کامپیوتر را با خود همراه ببرید این برنامه می‌تواند مفید باشد.

این برنامه را می‌توانید از یکی از لینک‌های زیر دریافت کنید

 به گفته یکی از دوستان:-->با درود من این برنامه رو روی گالاکسی نوت نصب کردم بسیار عالی کار میکنه حتی از کیبردش هم میشه براحتی استفاده کرد فقط بیاد داشته باشید موقع کانکت شدن برای چند لحظه فایروال باید غیرفعال بشه . ممنون

لینک ۱

لینک ۲كلمات كلیدی : چگونه گوشی اندرویدی خود را به موشواره بی‌سیم تبدیل کنیم؟ ،