دانلود AsanHesab Home - آسان حساب مدیریت هزینه خانواده

پول درآوردن هنر نیست     چطورخرج كردنش هنر است!
شركت نواندیشان به استناد ضرب المثل فوق و همچنین شرایط اقتصادی جامعه برآن شد تا نرم افزاری ساده جهت استفاده در منازل برای كنترل و مدیریت هزینه های خانواده طراحی نماید. در این نرم افزار ابتدا نوع حسابهای هزینه (هزینه قبوض، خرید سوپر مارکت، شهریه و... )، درآمد (حقوق و...)، اثاثیه (خرید اثاثه منزل، یخچال، كولر و... )، بدهی به اشخاص و بدهی وام بانكها تعریف می شود. سپس در فرم حسابهای روزانه دریافتی و پرداختی های روزانه برمبنای سرفصل های فوق و تاریخ مورد نظر در فرم حسابهای روزانه وارد می شود.
در حسابهای روزانه می توان مبالغ را به تفكیك نقدی، بانكی و یا حساب قبل ( در صورت ثبت بدهی و طلب قبلی اشخاص ) وارد نمود و پس از ورود اطلاعات ، حسابهای مورد نظر را بصورت مجزا شده رویت نمود. از فرم گزارشهای صندوق نه تنها می توان لیست حسابهای ثبت شده در بازه های زمانی مختلف را تهیه نمود بلكه می توان گزارش های آماری از میزان تحصیل درآمد و پرداخت هزینه ها را نیز بدست آورد.
تذكر: جهت ثبت و تغییر اطلاعات قبلی ابتدا كلید ویرایش فرم انتخاب شود.
جهت خروج از فرم ها نه تنها با كلیك كردن روی كلید \'خروج\' قابل انجام است بلكه از طریق صفحه كلید بصورت خAlt+  نیز امكان پذیر می باشد. همینطور یAlt+ برای ویرایش و حAlt+ برای حذف قابل دسترس است.

دانلود رایگان با لینک مستقیم - 1.45 مگابایت

کلمه رمز جهت بازگشایی فایل فشرده عبارت www.asandownload.com می باشد.